Ziyaret

Ziyaret

Merhabalar

Ziyaret

Sevgili blog yazarı arkadaşlarım ,

21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü Ziyareti

Yeni bir etkinlik ile yine karşınızdayım. Bugün 21 Mart 2109. Down Sendromu Farkındalık Günü. Böylesine anlamlı bir günde bizde arkadaşlarımızı yalnız bırakmamak için Belsa plaza Down Cafe’ye ziyarete gittik. Oturup çay içtik. Sohbet ettik. Resimler çekilip müzik eşliğinde oynadık. Onları bu günde yalnız bırakmak istemedik.  Down Cafe kurulduğundan bu yana benim de zaman zaman uğrayıp çay, kahve içtiğim bir yer. Burada diğer kafelere göre daha sıcak bir ortam buluyorum kendime. Dolayısıyla bir çok arkadaşımı da buraya yönlendiriyorum. İzmit’te açılan yegâne güzel yerlerden bir tanesi Down kafe. Herkese tavsiye ediyorum. En az bir kez gidilmesi greken bir yer diye düşünüyorum. Gerisi zaten bu güzel ve sıcak ortamdan dolayı geliyor.

Ziyaret

Bu ve buna benzer işletmelerin daha çok açılması ilimizin farkındalığını da arttıracağını düşünmekteyim. İzmit Down Cafe fiyat politikasıyla da ön planda kendini gösteriyor. Çok rahat etkinlik düzenleyebileceğiniz bir ortam var içeride. Dediğim gibi fiyatların da makul seviyelerde olması , aslında iki kuş birden vurmuş oluyoruz. Hem oradaki arkadaşlarımızı ziyaret etmiş oluyoruz hemde kendimiz için ortam oluşturmuş oluyoruz.

Bu işletmeyi İzmitlilere açan Değerli Büyüklerimize,  çok teşekkür etmek istiyorum. Her kesin ortak buluşma noktası olması dileğiyle.

Tekrar görüşmek üzere ;

Esenkalın