Samsung

Samsung

Samsung

E_mail hesabının kurulması

Merhaba sevgili blog yazarlarları ;

Günümüzde yaşantımızın her anında teknoloji ile iç içe bir durumdayız.Sosyal media’ları ile, web siteleri, internet hizmetleri ile bir bütünü oluşturan teknoloji yaşadığımız dünyada her alanda kendini göstermektedir.Uzağı yakın eden görüntülü konuşmaları, anlık haberleşme ve diğer olanakları ile her an yanımızda olan bir unsur teknoloji.Teknolojinin bu denli gelişmesinin ünlü markaların sürekli kendilerini yenilemesi piyasa pastasında pay kapabilme çalışmaları teknoloji bakımından çıtanın her geçen gün yükselmesine sebep oluyor. Ben bu yazıyı burada yayınlamaya çalışırken belki de dünyanın başka bir köşesinde teknoloji anlamında bir gelişme yaşanıyor. Teknolojinin iyi taraflarını takdir ederken getirmiş olduğu türlü olumsuzluklara karşı da nasıl önlemler alabiliriz bunun çabası içine giriyoruz. 

Bununla beraber teknolojiye iyi tarafından bakıp onu faydalı işlerde kullandığımızda insanlık adına yeni ufuklar açılmaktadır.Eğitimden, tıpa her alanda faydasını gördüğümüz teknolojik unsurları iyi amaçlar için kullanmak dileğiyle.

Bu yazımda hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından olan cep telefonları ve bunların üzerindeki uygulamalardan haberleşme alanında  kullandığımız e_mail ‘in kurulumu ile ilgili elime geçen bir videoyu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Aşağıdaki video’da Akıllı telefonların Dünya devlerinden biri olan samsung telefona e_mail nasıl kurulur bu anlatılmaktadır. 

Teknoloji ile ilgilenen arkadaşlarımın kolaylıkla yapabildiğini düşündüğüm bu videoyu açık noktaların kalmaması adına yayınlıyorum.

Umarım faydalı olur.

Esenlikler dilerim. 

 

Alıntı:https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-set-up-an-email-account-on-your-samsung-device/