Oğlum ve Ben

Oğlum ve Ben

Oğlum ve Ben

Merhabalar

Sevgili blog yazarı arkadaşlarım ,

Oğlum ve Ben başlığıyla yeni bir blog yazısıyla tekrar karşınızdayım. Bu haftaki etkinliğimi oğluma ayırdım. Yaklaşık bir hafta öncesinden sözleştiğim oğlumla birlikte bir sinema günü etkinliği yaşadık. Artık o da büyüdü ve sosyal medyadan hangi sinemada hangi film oynuyor bunu takip edip bir hafta öncesinden bana söyleyip bilet almamı istiyor. Oğlumun istediği film Arasta Park sinemalarında oynayandi. Onun sayesinde bende bir haftalık yoğun iş temposunun ardındaki yorgunluğu aileme vakit ayırarak geçirmek hem onlara hem de bana iyi geliyor. Birde baharın yavaş yavaş kendisini gösterdiği şu günlerde bizlere de değişik etkinlikler yapma olanağı sunuyor.

Sinema etkinliğimiz ardından Pazar gününün kış güneşi ile birlikte alışveriş yaptık oğlumla. Okulunun ikinci yarısının ortalarına geldiğimiz şu günlerde sınav stresinin yaşanmaya başlamadan önce onu motive etmek çok iyi oldu. Daha sonra eve gittik. Ancak oğlum filmi çok beğenmiş ve Captain Marvel’in kritiklerini yapıyordu.

Evet, bu pazar ki bizim etkinliğimiz böyle sevgili blog yazarı arkadaşlarım. Sonuçta işlerimiz, yoğunluğumuz ne olursa olsun haftada bir kez aile ile birlikte bir etkinlik yapmak gerçekten güzel oluyor ve önümüzdeki haftaya daha zinde giriyorsunuz.

 

Tekrar görüşmek üzere;

Esen kalın