Cam Teknoloji

Cam Teknoloji

Cam Teknoloji

Bugünkü blog yazımda yine sizlere  Glass Technology Yani cam teknolojisinden bahsetmek istiyorum . 

Yakın gelecekte neler ile karşılaşabileceğimizi aşağıdaki videodan görmek mümkün. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her alanda inanılmaz değişiklikler görmekteyiz. Eğitim, Tıb, Otomotiv, Bankacılık vs. her alanda hayatımızı kolaylaştıracak bir takım olumlu adımlar atılmaktadır.

İnternetin inanılmaz hızla geliştiği son yıllarda adeta uzak yakın hale gelir oldu. Görüntülü konuşmalar, birkaç tuşla bankacılık hizmetlerine ulaşmanız ve bu sayede birçok işlemi oturduğunuz yerden yapabilmeniz bunlar son derece olumlu ve güzel şeyler.

Sosyal paylaşım sitelerin kurulması, haberleşmesi bunlar üzerinden video, resim paylaşımları, data alışverişleri açısından inanılmaz bir zaman tasarrufu sağlıyor hepimize. Günümüz teknolojisiyle aklınıza gelebilecek her şey yapılabiliyor. Ya gelecekte neler olacak onuda alt kısımda yayınlanacak olan video da görebileceksiniz.

Cam Teknoloji

Teknolojinin gelişmesi ve her şeyi internet üzerinden oturduğumuz yerden yapılabilmesi bir takım güvenlik sorunlarını da birlikte getiriyor biz kullanıcıların önüne.

Bu bilinçle bilgisayarlarımızdaki güvenlik seviyelerini en üst seviyede kullanmalıyız. Bilgisayar viruslerine karşı önlemler için lisanlı virüs programları kullanmak bizleri diğer kullanıcıların birkaç adım ötesine taşımaktadır. Ayrıca uygunsuz içeriklere karşı filtreleme seçeneklerini kullanmalıyız.

Bu günlükte bu kadar,

Hoşçakalın,

Esenlikler

Alıntı:https://www.youtube.com/watch?v=MHqrrki47ec