Anılar

Anılar

Anılar

Anılar başlığı adı altındaki yazımla tekrar karşınızdayım sevgili blok yazarı arkadaşlarım ;

Yaklaşık 4 yıl önce Toyota Otomotiv Sanayii’nde çalışırken bölüm etkinliği adı altında ATV gezisi düzenlenmişti. Yer kartepe.

Enteresan bir etkinlikti benim için. Çünkü daha önce hiç ATV kullanmamıştım. Sabah saatlerinde Sapanca’nın Maşukiye beldesine geldik. Bir grup İstanbul’dan  bir grup İzmit ve Adapazarı’ndan gelip Maşukiye Vadi Restoran’ın 100 mt.gerisinde bulunan ATV  toplantı merkezine geldik. Sabah atıştırmalığını yaptıktan sonra ATV rehberimiz bize ATV kullanımı ve gideceğimiz yerler hakkında bilgi verdi.

Büyük heyecan;

Herkes aracına bindikten sonra rehberimizin talimatlarına uyarak onun önderliğinde turumuza başladık. Karatepe’ye doğru düz yoldan birkaç kilometre gittikten sonra OFF ROAD alanlarına doğru gittik. Engebeli, çamurlu bol ağaçlıklı yollarda aracı sürmeye çalıştık. Öylesine dik yerlerden aşağıya indik ki; bazen korktuğumu hissettim.

Öğle saatlerine kadar süren bu etkinlikten sonra yavaş yavaş tepeden aşağıya inmeye başladık. Karnımız acıkmıştı ve yine önceden planlandığı gibi Vadi restaurant ta yemek yedik. Çekilen video ve resimlere bakıp kritikler yaptık.

Çok eğlenceli ve güzel bir etkinliği geride bırakarak evlerimize döndük.

Eğer daha ATV kullanmamış olanlar varsa bir kere muhakkak denemelerini tavsiye ederim. Tabii bir rehber önceliğinde olmalı.

Bu güzel etkinlik gününde bir arada olan tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim

Yeni bir blog yazımızda görüşmek üzere ;

Esenlikler dilerim